Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38396
Stary 31.12.2010, 08:55
Litości miejcie trochę umiaru!!! Według mnie odejście Brożków wcale nie jest wielkim minusem. To byli przeciętni zawodnicy. Dobrze ,że udało się ich opchnąć obu do jednego klubu . Będzie im raźniej. A Wisła? Wisła jak zwykle będzie szukała zawodników "darmowych" i "do wypożyczenia". Ja tam cudów się nie spodziewam.
Odpowiedz cytując