Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
38389
31.12.2010, 08:33
Mój film na temat odejścia Pawła z Wisły Kraków.
Paweł Brożek Goodbye.
http://www.youtube.com/watch?v=r8bMdQ8Ckso
Proszę o pomoc w rozesłaniu.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 31.12.2010 o godz. 08:36.
westersyl