Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38389
Stary 31.12.2010, 08:33
Mój film na temat odejścia Pawła z Wisły Kraków.

Paweł Brożek Goodbye.

http://www.youtube.com/watch?v=r8bMdQ8Ckso

Proszę o pomoc w rozesłaniu.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 31.12.2010 o godz. 08:36.
Odpowiedz cytując