Wyświetl pojedynczy post
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: i tak nie wiecie gdzie to jest

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38386
Stary 31.12.2010, 07:43
Mam pomysl na swietny biznes, zaczne sprzedawac sznury dla ludzi ktorzy chca sie powiesic po odejsciu braci B.
Ludzie litosci, Pawel jest sympatycznym gosciem jak juz to pisalem gdzies wyzej, ale ile mozna znosic jego chimery. Piszecie o nim legenda? No bez jaj, to Franek, Zuraw, Kosa, Szymek, Baszczu czy Glowa kim sa? Wszyscy ci goscie kojarza mi sie z pieknymi meczami wielkiej Wisly, ale jakos Brozka to sobie nie moge w tym wszystkim przypomniec. Ma chlopak 27 lat a dalej niektorzy nazywaja go wielkim talentem. Do skladu nigdy nie mogl sie przebic, dopiero kiedy odeszly legendy dostal sie do wyjsciowej 11. Jedyny zal do Cupiala jaki teraz mam to dlaczego nie sprzedales jak dawali 3 banki? A Pawel jak w Trabzonsporze bedzie sie tak aklimatyzowal jak w Wisle to powodzenia mu zycze na Euro 2012... na kanapie przed telewizorem
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.
Odpowiedz cytując