Undertaker napisał(a):

|
Przegląd podaje, że Paweł kosztował 2 mln, a Piotrek 200 tysięcy, a wiec 2,2 mln Wisła zarobiła tylko, albo aż.
|
Wątpię, żeby ktoś chciał do Wisly teraz przyjść gdy ta jest praktycznie w rozsypce. Odszedł napastnik, najlepszy pomocnik ma 34 lata

W obronie gra jakiś pastor, niemiecki II ligowiec, bośniacki pastuch, na bramce stoi siatkarz z Serbii, na skrzydle biega polski "kark" amator, w ataku przepłacony gwiazdorek z argentyny
Wątpię, żeby Cupiał się w to dalej bawił, widząc że nie da się bez wielkiej kasy zbudować wielkiej drużyny. Kariera zawodników jest krótka i praktycznie jak się nie funkcjonuje jak manchester united to nie ma czego szukać w futbolu

szczegolnie gdy nie masz zaufanego sztabu ludzi. Taki Manchester to sztab osób którzy pracują, nie oszukują siebie nawzajem. Wątpię, żeby Cupiałowi udało się i chciało budować takie struktury, a bez takich struktur w dzisiejszym świecie klub szybko zginie z futbolowej mapy świata.
To już taki Bełchatów ma łatwiej, bo wystarczy że ściągnie paru średnich kopaczy, ludzie poprzychodzą, coś tam pooglądają i są szczęśliwi. Valckx i Maaskant nawet jak rozkręcą ten interes to nie wiem co dalej z tego będzie. Będą chcieli podwyżkę

.