Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38376
Stary 31.12.2010, 03:05
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Odniosłem po prostu takie wrażenie.
Wpadamy w jezuityzm. Dlatego proponuje aby choć nieco skonretyzować naszą dyskusję abyś spośród piłkarzy grających w polskiej lidze którzy strzelili w rundzie jesiennej więcej bramek od niego (jeśli akurat to ma być kryterium) zaproponował kogoś kto Twoim zdaniem zastąpi Pawła. O ile mnie pamięć nie myli jest ich trzech: Franek, Wtorek i Sobiech. Powiedz z który z nich będzie (tak z czystym sumieniem) dobrym następcą Brożka.
A jeśli chodzi o bramki w pucharach: podaj nazwisko pilkarza który strzelił ich więcej i jest do wyciągnięcia za 2M E.

Tak się składa że dwóch z nich już w Wiśle grało, na temat Franka się nie wypowiadam, Co do Andrzeja powiem tylko tyle że cały czas twierdzę że pozbycie się go było jednym z większych błędów ostatnich lat w Wiśle. Zarówno jeden jak i drugi w Wisle już nie zagra. Sobiech był do wyciągnięcia za dużo mniej niż 2 ME wcześniej należało pomyśleć mając na uwadze że wcześniej czy później Paweł zechce z Wisły odejść.
A co do pucharów to nie musi być więcej bramek wystarczyłaby jedna dająca nam awans w pucharach niestety cała nasza drużyna w meczach z ogórkami pokazała profesjonalizm, talent, zaangażowanie i jak to niektórzy piszą "poziom"

gdybać możemy wszystko wskazuje na to że jednak z klubu odejdą i patrząc na przeszłość, należy życzyć im powodzenia i tego żeby dobrą grą załapali się na Euro, bo jakby nie patrzeć z tego punktu widzenia to podejmują wielkie ryzyko aklimatyzacja w klubie gra, to musi być żeby marzyc o mistrzostwach.

A co do Klubu to powoli zostaje nam spalona ziemia, a czy, kto i za ile przyjdzie to jak to ban Bohdan śpiewał onegdaj "okaże się "
Odpowiedz cytując