Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38375
Stary 31.12.2010, 02:58
WiernyWiśle napisał(a):Wyświetl post
Ile ma bramek na koncie?! Jest Polakiem! Jest Wiślakiem! Zrobił dla nas dużo i za to należy mu się dobry kontrakt i SZACUNEK!!!

to parafrazując Pawełek pokazując środkowy palec kibicom jest Polakiem, jest wiślakiem i trzeba dać mu mega kontrakt.

spokojnie nie napalaj się dobry kontrakt to się dostaję za gręa nie dlatego że się należy, można go dostać za umiejętności no i ewentualnie za perspektywę rozwoju, Nikt Pawłowi nie odbiera bycia Wiślakiem, Polakiem i nikt mu nie odbiera naszego szacunku.

A może czego niektórzy nie są w stanie zrozumieć Bracia chcą z Wisły już odejść.
Pomyślałeś o tym
Odpowiedz cytując