Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38367
Stary 31.12.2010, 02:19
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Kirm - po dwóch latach nagle zaliczył kilka ładnych dośrodkowań, ale to za mało na taki zespół jak Wisła.
Boguski - to napastnik/cofnięty napastnik, inna sprawa , że bez formy po kontuzji
Małecki - zero dośrodkowania, nawet ze stojącej piłki. Od kiedy można Małeckiego nazywac skrzydłowym skoro nie potrafi podać piłki? To NAPASTNIK - mylnie ustawiany za Skorży na skrzydle, co ani zawodnikowi , ani tym bardziej nam nie wyszło na dobre.
Rios - bez komentarza, to nie jest skrzydłowy.


Więc odpowiedz sobie jeszcze raz, ilu mamy prawdziwych skrzydłowych , potrafiących wyłożyć piłkę do napastnika, a ilu mamy napastników.
Osobiście zamiast 4:3:3 który to się nie sprawdzi bez dobrego zawodnika w pomocy potrafiącego wrzucić piłkę do napastnika, wolałbym stare sprawdzone 4:4:2 z dwoma dynamicznymi skrzydłowymi (których nie mamy) potrafiącymi wygrać pojedynek 1:1 po czym wrzucić piłkę do napastnika, w tej roli widziałbym Małeckiego i Boguskiego (w pełni formy) .
Ktory zespol co gra systemem 4-3-3 gra jeszcze wysokimi pilkami do srodkowego napastnika? Ogladasz czasami mecze Arsenalu, Barcy lub BVB? raczej nie...

Polska pilka 10 lat za murzynami...
Ostatnio edytowane przez GaoFeng : 31.12.2010 o godz. 02:22.
Odpowiedz cytując