Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2417
Stary 31.12.2010, 01:48
Po pierwsze: sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak, że dzięki swojej polityce Cupiał od 12 lat łapie się regularnie na podium (z jednym wyjątkiem), a od pięciu lat klub jest samowystarczalny fiansowo. Dlatego na miejscy Cupiała, nic bym nie zmieniał - ma klub który walczy o mistrza i nie musi do niego dokładać.

Teksty o walce o środek tabeli słyszę juz od wielu lat i jeszcze się nie sprawdziły.

Po drugie piszesz, że nic się nie zmieniło w klubie. Przecież od pół roku mamy zupełnie nowych ludzi. Basałaj postawił ewidentnie na zachodnich piłkarzy i sztab zatrudniając duet Holendrów. Jak to wyjdzie zobaczymy w tym okienku, choć prawdziwe efekty ich pracy za pół roku, rok, dwa. Jak możesz oceniać transfery Valcksa (czy jak to się pisze), skoro on ni miał okazji jeszcze ich przeprowadzić?

Po trzecie: Frekwencje od czasu przeprowadzki, mamy największą (jeśli chodzi o % zapełnienia) w lidze. I to mimo faktu "sprzedania gwiazd, kupienia szrotu". Basałaj obiecał na wiosne sektor rodzinny, sprzedaż biltów online, większe działania marketingowe - również trzeba wstrzymać się z oceną parę tygodni, miesięcy...

Po czwarte: logicznym jest, że ktoś Wisłe w tym okienku wzmocni, tym bardziej że opuściło nas dwóch graczy za spore pieniądze. Być może wezmą jakiegoś juniora z czwartej ligi, ale znowu - z narzekaniem trzeba wstrzymać się do momentu gdy przyjdą i zagrają parę spotkań.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 31.12.2010 o godz. 14:07.
Ddf
Odpowiedz cytując