Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38356
Stary 31.12.2010, 01:44
robin hood napisał(a):Wyświetl post
A co niby Klub ma zrobić, zablokować transfer
Skoro Oni już dogadani w szalikach w hotelu a okienko jeszcze nie zaczęte.
Zablokujesz i masz dwie gwiazdy obrażone na trenera jeden w dalszym Ciągu a drugi strzeli focha i brami zadnej nie zobaczysz.

Klasa mówisz a jakiej to klasy jest napastnik, piszecie że gwarantuje .... ale co bramki no może strzeli 20 w sezonie a może strzeli tylko 8. Nie masz żadnej pewności. Inną sprawą jest sprowadzenie kogoś w zamian. Pamiętaj że Paweł strzela bramki ale ..... koncepcja Wisły zawsze była taka że na niego się grało ..... Prostopadłe piłki, Brożek, Długie Brożek może coś przejmie i strzeli, dośrodkowania A nuż Brożek trafi. Nie masz pewności że inny napastnik będący głównym też nie będzie strzelał na tym samym poziomie .... ale to okaże się po zakończeniu okienka transferoweg.
W największym skrócie: powinien zablokować transfer. Zresztą w przypadku Pawła Wisła robiła to juz parokrotnie i efektu "odgryzania się" raczej nie zauważyłem. Nie jest zresztą tajemnicą że Paweł umawiał się z Basałajem na spotkanie o "dożywotnim" przedłużeniu kontraktu tak że z jego strony chyba też była chęć pozostania w Wiśle. Myślę że jego dało by się przekonać (a przynajmniej próbować przekonać; odnosze wrażenie że ze strony klubu nie było nawet takiej próby). O Piotrka nie dbam.
Nie wiem kto pisał o "gwarancjach" strzelania bramek ale to oczywisty nonsens. Nie ma napastnika który mógłby cos takiego zagwarantować. Uważam że równie jałowa jest dyskusja na temat tego czy ktoś inny postawiony w sytuacji Pawła będzie strzelał "na tym samym poziomie" (przecież Ty też tego nie możesz wiedzieć).
Moja sugestia była zupełnie inna: podaj mi typ jakiegoś napastnika który Twoim zdaniem będzie równie dobry jak Paweł (biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania) i nie bedzie kosztował więcej niż 2M EUR.
Odpowiedz cytując