Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38352
Stary 31.12.2010, 01:28
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ileż razy można pisać że ustalać to można sobie przez cały rok jak tylko klub się zgodzi.Podobnie jak się kluby dogadają to zawodnik może trenować z drużyną nawet przed otwarciem okienka.Umowa jedynie musi być podpisana między pierwszym a ostatnim dniem.

Jak na razie to nie wiem czy Klub się zgodził czy nie, masz rację wygląda na to że się zgodził. Pytanie tylko czemu nas kibiców robią w h ......
Zaprzeczając czemuś co jest oczywiste
Odpowiedz cytując