1q2 napisał(a):

|
Ileż razy można pisać że ustalać to można sobie przez cały rok jak tylko klub się zgodzi.Podobnie jak się kluby dogadają to zawodnik może trenować z drużyną nawet przed otwarciem okienka.Umowa jedynie musi być podpisana między pierwszym a ostatnim dniem.
|
Jak na razie to nie wiem czy Klub się zgodził czy nie, masz rację wygląda na to że się zgodził. Pytanie tylko czemu nas kibiców robią w h ......
Zaprzeczając czemuś co jest oczywiste