Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38347
Stary 31.12.2010, 01:17
Tak czytam i czytam i czytam i śmiech mnie ogarnia .....

Po pierwsze primo po takim wstydzie jaki przynieśli nam zawodnicy w Europie w ostatnich latach żadnego w klubie być nie powinno.
Po drugie skoro chłopaki lecą do hotelu po nocach i ustalają warunki a okienko jeszcze się nie otwarło - to pytanie czy aby im wolno czy nie ? jeśli prawda że Wisła nic nie wie.
Jeśli tak to albo Wisła Kłamie albo czegoś tu nie rozumiem.
Po trzecie skoro już tak bardzo chcą to ja się im nie dziwę za 750 tys rocznie sam bym poleciał nie patrząc na sentymenty zwłaszcza że jeden siedzi na ławce a drugi albo strzela albo nie .....
Po czwarte, biznes jest biznes 2.5 mln to dobra oferta bo warci są tyle ile ktoś za nich chce dać a dywagacje na temat jacy to oni nie zdolni reprezentanci i ile są warci to na Markecie albo FM. Live is Live
A po piąte to polityka transferowa Klubu to już zupełnie inna bajka i respirator raczej już tu nic nie pomoże. TYlko jedno nam zostaje poczekać a jeśli nic się nie zmieni to zareagować raz a dobrze
Odpowiedz cytując