Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38338
Stary 31.12.2010, 00:42
Coś mi się wydaje że staniemy się drugą Pogonią, albo i nakupujemy 'ekstra'klasowych grajków typu Sotirovic ;/
Mam tylko nadzieję ,że zarząd i właściciel wiedzą co robią.
Odpowiedz cytując