Temat: Nasz rok 2010
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 31.12.2010, 00:37
Niektórzy narzekają na brak drugiej połówki ale taka jest prawda, że jak znajdziecie sobie "babe" to wtedy zaczniecie płakać a jak się zakochacie to.... skończy się i , ale za to będzie i czasem .
Dla mnie rok kiepski, ale czytając posty powyżej nie powinienem aż tak narzekać.
Odpowiedz cytując