Niektórzy narzekają na brak drugiej połówki ale taka jest prawda, że jak znajdziecie sobie "babe" to wtedy zaczniecie płakać a jak się zakochacie to.... skończy się

i

, ale za to będzie

i czasem

.
Dla mnie rok kiepski, ale czytając posty powyżej nie powinienem aż tak narzekać.