Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38334
Stary 31.12.2010, 00:32
haha

co okienko to samo
WIsła Krakow zaintersowana panem X ,Wisla Krakow sciagnie pana Y ,Wisla Krakow poluje na pana Z

a tymczasem WIsla Krakow traci najlepszego napastnika i dobrego pomocnika,ale to tak "tylnym wyjsciem" po cichu

marketing dziala wzorowo,odwracajac uwage od tego co kluczowe

jutro napisza ze interseujemy sie Etipoczykiem,Kongijczykiem i mieszkancem wysp Hula -Hula,ba! pozyskamy wszytkich i dalej bedziemy polowac!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując