|
haha
co okienko to samo
WIsła Krakow zaintersowana panem X ,Wisla Krakow sciagnie pana Y ,Wisla Krakow poluje na pana Z
a tymczasem WIsla Krakow traci najlepszego napastnika i dobrego pomocnika,ale to tak "tylnym wyjsciem" po cichu
marketing dziala wzorowo,odwracajac uwage od tego co kluczowe
jutro napisza ze interseujemy sie Etipoczykiem,Kongijczykiem i mieszkancem wysp Hula -Hula,ba! pozyskamy wszytkich i dalej bedziemy polowac!
|