|
Był już jeden pan który z polskiego klubu chciał zrobić brasiliane, pamiętacie pana Ptaka? Nie wiem dlaczego mi tu pachnie podobnym podstępem.
Jeśli nie przyjdzie jakiś godny następca Pawła to o mistrzostwie nawet w tak słabej lidze jak polska, możemy sobie tylko pomarzyć...
Ojjj chciałbym się mile zaskoczyć tym oknem tranferowym...
|