Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38330
Stary 31.12.2010, 00:20
Był już jeden pan który z polskiego klubu chciał zrobić brasiliane, pamiętacie pana Ptaka? Nie wiem dlaczego mi tu pachnie podobnym podstępem.
Jeśli nie przyjdzie jakiś godny następca Pawła to o mistrzostwie nawet w tak słabej lidze jak polska, możemy sobie tylko pomarzyć...
Ojjj chciałbym się mile zaskoczyć tym oknem tranferowym...
Odpowiedz cytując