|
Ja się osobiście cieszę ,że Paweł Brożek został sprzedany co do Piotrka to troszkę mi go szkoda.
Pamięta ktoś jak odszedł Tomasz Frankowski , Kalu Uche ,Maciej Żurawski? Wydaje mi się ,że to była większa katastrofa więc nie ma co płakać.
Wisła jest była i będzie wielka.
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez anonimowyalkoholik : 31.12.2010 o godz. 00:03.
|