Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38315
Stary 30.12.2010, 23:40
Wisła w ostatnicj 3 latach zarobiła ponad 7mln euro na transferach. Chociaż pan Cupiał mógłby sie zlitować i połowe przeznaczyć na transfery. Chyba że odkładał tą kase żeby nagle wystrzlić z wielką ofensywą. Brożków żal jak cholera;( Kończy sie pewna epoka a zaczyna nowa. Miejmy nadzieję że będzie udana.
Odpowiedz cytując