Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38314
Stary 30.12.2010, 23:40
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że to koniec Wisły. Cupiał realizuje plan tow. Filipiaka o wyprzedaży polskich zmanierowanych kopaczy i zakupu w ich miejsce zagranicznych. Na MP nie mamy już szans bo inne kluby kupują na potęgę same sławy piłkarskiego świata, ewentualnie młodych perspektywicznych. Sprzedajemy brylanty i to w dodatku za śmieszne pieniądze. Nie przedłużyliśmy kontraktu z jednym z najciekawszych bramkarzy, potrafiącego do łez rozbawić widzów. To znak, że sprawy idą w złym kierunku.
dokładnie, teraz nam kibicom nie pozostaje nic innego jak tylko popełnić masowe samobójstwo
Odpowiedz cytując