|
Jak patrzą na ta całą ostatnią masową wysprzedaż (2 ostatnie okienka) to tylko sie zastanawiam dlaczego Cupiał poprostu nie sprzeda całego klubu - chyba teraz kiedy Wisla jeszcze cos znaczy na krajowym podworku jest najlepszy moment, za nim stoczymy sie do roli ligowego sredniaka.
|