Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38313
Stary 30.12.2010, 23:38
Jak patrzą na ta całą ostatnią masową wysprzedaż (2 ostatnie okienka) to tylko sie zastanawiam dlaczego Cupiał poprostu nie sprzeda całego klubu - chyba teraz kiedy Wisla jeszcze cos znaczy na krajowym podworku jest najlepszy moment, za nim stoczymy sie do roli ligowego sredniaka.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując