Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2416
Stary 30.12.2010, 23:31
Szkoda, nadzieje umiera ostatnia. Przez te lata bylejakosci, fuszerki i partactwa w klubie mozna bylo
sie ludzic, ze wraz z oddaniem nowego stadionu, pojawia sie nowe perspektywy i duzo zmieni sie na
lepsze, ze w koncu ten klub bedzie zarzadzany na miare jego niby wielkihc ambicji. Chyba nikt nawet
w najczarniejszych snach nie spodziewal sie pozbycia wszystkich potrafiacych jako taka zagrac pilkarzy
w ciagu dwoch okienek transferowych. Coz, w tym momencie jedyne co by nas ratowalo to zmiana
wlasciciela -z Cupiałem juz lepiej nie bedzie.

Probując szukac jakis optymistycznych przeslanek to najblizsza runda zapowiada sie wyjatkowo lajtowo.
Spasc raczej nie spadniemy, skladu na puchary nie mamy czyli w sumie gramy o nic. Jak na 30 tys. stadion
bedzie przychodzic po 10 tys. ludzi to moze zrobia jakies mega promocje po 5 zl za bilet, a biorąć pod uwagę
kto nam został w ataku to na pewno będzie smiesznie -> http://www.youtube.com/watch?v=ZjVfPXjvBPs
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując