Szkoda, nadzieje umiera ostatnia. Przez te lata bylejakosci, fuszerki i partactwa w klubie mozna bylo
sie ludzic, ze wraz z oddaniem nowego stadionu, pojawia sie nowe perspektywy i duzo zmieni sie na
lepsze, ze w koncu ten klub bedzie zarzadzany na miare jego niby wielkihc ambicji. Chyba nikt nawet
w najczarniejszych snach nie spodziewal sie pozbycia wszystkich potrafiacych jako taka zagrac pilkarzy
w ciagu dwoch okienek transferowych. Coz, w tym momencie jedyne co by nas ratowalo to zmiana
wlasciciela -z Cupiałem juz lepiej nie bedzie.
Probując szukac jakis optymistycznych przeslanek to najblizsza runda zapowiada sie wyjatkowo lajtowo.
Spasc raczej nie spadniemy, skladu na puchary nie mamy czyli w sumie gramy o nic. Jak na 30 tys. stadion
bedzie przychodzic po 10 tys. ludzi to moze zrobia jakies mega promocje po 5 zl za bilet, a biorąć pod uwagę
kto nam został w ataku to na pewno będzie smiesznie ->
http://www.youtube.com/watch?v=ZjVfPXjvBPs