Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38308
Stary 30.12.2010, 23:29
Nie moge tego poprostu pojac !! Majac tak slaby zespol sprzedaja obu Brozkow. Nie wierze kur.... w to ze zastapia ich naparwde godni zwodnicy zagraniczni (bo teraz Wisla bedzie zlepiencem cudzoziemcow). Ostatnie lata dobitnie pokazaly jacy swietni grajkowie zagraniczni przychodza do Wisly. Przyjda kolejne pseudogwiazdy, pseudotalenty. Gdzie zapowiadane przez Basalaja budowanie Wisly na puchary? Przyjdzie szrot i gadka ze musi sie zgrac.......... dramat i jeszcze raz dramat.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując