Wyświetl pojedynczy post
Garbaż1906
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20127
Stary 30.12.2010, 23:26
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Czy można sobie zarezerwować wcześniej icara/taksówkę?
Pierwszy raz mam taki przypadek że będę musiał wracać po sylwku i jak się ma sprawa z złapaniem taksówki/icara? Ciężko jest czy tak normalnie?
nie wiem jak jest z rezerwacją ale skoro w "zwykły piątek" w nocy jest ciężko się dodzwonić do icara, to w sylwestra może być bardzo ciężko... swoją drogą natknąłem się na gumtree na wiele ofert osób proponujących odwóz w noc sylwestrową więc możesz spróbować tam poszukać.
Odpowiedz cytując