Arkas napisał(a):

Czy można sobie zarezerwować wcześniej icara/taksówkę?
Pierwszy raz mam taki przypadek że będę musiał wracać po sylwku i jak się ma sprawa z złapaniem taksówki/icara? Ciężko jest czy tak normalnie?
|
nie wiem jak jest z rezerwacją ale skoro w "zwykły piątek" w nocy jest ciężko się dodzwonić do icara, to w sylwestra może być bardzo ciężko... swoją drogą natknąłem się na gumtree na wiele ofert osób proponujących odwóz w noc sylwestrową więc możesz spróbować tam poszukać.