Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38305
Stary 30.12.2010, 23:24
Ja powiem tak. Nie dziwię się ludziom, że ogarnia ich w....ienie. Co by złego nie mówić o Pawle to zawsze był gwarancją goli. Brożek jaki był taki był, ale zawsze te bramki strzelał. Różni są kibice. Jednego obchodzi kto gra w koszulce z białą gwiazdą na piersi, drudzy mają to w dupie. Mi osobiście jest bardzo ciężko bo człowiek się przyzwyczaił do tego, że widzi chociażby jednego Brożka w pierwszym składzie. Niedawno odszedł Baszczu, Zieńczuk. Również było wszystkim ciężko na sercu. Widać wszystko w życiu ma swój kres i teraz mam nadzieje, że za parę lat równie ciężko będziemy żegnać zawodników, którzy do nas dołączą.
Odpowiedz cytując