Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20126
Stary 30.12.2010, 23:14
Czy można sobie zarezerwować wcześniej icara/taksówkę?
Pierwszy raz mam taki przypadek że będę musiał wracać po sylwku i jak się ma sprawa z złapaniem taksówki/icara? Ciężko jest czy tak normalnie?
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując