Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38296
Stary 30.12.2010, 23:12
sprzedaż sprzedażą, normalna rzecz w profesjonalnej piłce - tyle, że nie na tak masową skalę!! Bo to już jest promocyjna wyprzedaż ...

piszą, że Pawełek też w Turcji, jemu to krzyż na drogę lub półksiężyć - z......ą go tam po pierwszym tzw. "pawełku" i będzie musiał wracać na cykliczne leczenie do Kobierzyna.

Myślę, że nic się nie zmieni w polityce klubu. Nie mamy szans na polskim rynku transferowym, nie mamy na międzynarodowym. Trzeba powiedzieć sobie prawdę, gramy o środek tabeli jak nam mecze będą wychodzić - a jak nie, to znów zaczniemy śpiewać jak na Lechii "Wisełka nigdy nie spadnie ..."

zresztą nie mamy stadionu, sponsora strategicznego, prawdziwego marketingu ... byliśmy kolosem na glinianych nogach,a zaraz będziemy maluczkim na glinianych nogach... Nie chodzi o to, że się sprzedaje najlepszych zawodników, ale że nie ma w tym wszystkim jakiegokolwiek pomysłu.

Trzeba oczywiście dodać, właściciel ma do tego prawo... Tyle, że klub piłkarski z 1906 r. i wielkimi tradycjami to nie jest Jego prywatny folwark, a bez kibiców nawet najbogatszy właściciel nic nie zrobi...
Odpowiedz cytując