U Naszych Braci we Wrocławiu, w klubie "Plan B" po nowym roku odbędzie się wyjątkowy koncert. Wyjątkowy bo nie zagra Eldo, Pih czy Pezet itp. Zagrają chłopaki od Nas, z Gdańska i z Wrocławia, którzy tworzyli kawałki o Wiśle,Śląsku i Lechii. Mają zagrać między innymi: Legion Szczęśliwa, Silver z Gdańska, Nas ma reprezentować: Ciutki, ktoś z Bochni i być może Kamyk.
Organizacją ma się zająć Jackson, znany z takich kawałków jak np:
http://www.youtube.com/watch?v=DAbAewx2XFs
http://www.youtube.com/watch?v=f4Diz...eature=related
Szczegóły na forum Śląska:
http://www.forum-wks.pl/viewtopic.php?t=3284
Kozacko się zapowiada. Ja czekam na ten dzień z niecierpliwością
