Wyświetl pojedynczy post
obcyTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: brać hajs? || Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 30.12.2010, 23:10
U Naszych Braci we Wrocławiu, w klubie "Plan B" po nowym roku odbędzie się wyjątkowy koncert. Wyjątkowy bo nie zagra Eldo, Pih czy Pezet itp. Zagrają chłopaki od Nas, z Gdańska i z Wrocławia, którzy tworzyli kawałki o Wiśle,Śląsku i Lechii. Mają zagrać między innymi: Legion Szczęśliwa, Silver z Gdańska, Nas ma reprezentować: Ciutki, ktoś z Bochni i być może Kamyk.

Organizacją ma się zająć Jackson, znany z takich kawałków jak np:
http://www.youtube.com/watch?v=DAbAewx2XFs
http://www.youtube.com/watch?v=f4Diz...eature=related

Szczegóły na forum Śląska:
http://www.forum-wks.pl/viewtopic.php?t=3284

Kozacko się zapowiada. Ja czekam na ten dzień z niecierpliwością
KUPIĘ SZALE:

Wielka Wisła
Wasza nienawiść
Grzegórzki Nowe
Lechia On Tour
Reymonta Outlaws
White Star Power
Wisła Pany
Władcy Dolnego Śląska
Legiony Wrocławia
Armia Białej Gwiazdy (na wzór flagi)
osiedlowe Lechii

Odpowiedz cytując