KMZ napisał(a):

|
jesli Wisła zdobędzie mistrza to jestem na każdym meczu nawet wyjeździe ! nawet jak bym nie mial czym jechać to bd ! (Teraz jestem na każdym u siebie + kilka wyjazdów) || Mistrzostwo w tym roku rzecz nierealna :( to już widzę jaka gwiazda będzie teraz z Małeckiego ... Najważniejszy po Sobolewskim bedzie ;/
|
To co Ty na mecz dla pilkarz przychodzisz ?

A jak nie bedziemy w pierwszej trojce to co ? przerzucisz sie na cracovie ?