Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38286
Stary 30.12.2010, 23:07
KMZ napisał(a):Wyświetl post
jesli Wisła zdobędzie mistrza to jestem na każdym meczu nawet wyjeździe ! nawet jak bym nie mial czym jechać to bd ! (Teraz jestem na każdym u siebie + kilka wyjazdów) || Mistrzostwo w tym roku rzecz nierealna :( to już widzę jaka gwiazda będzie teraz z Małeckiego ... Najważniejszy po Sobolewskim bedzie ;/
To co Ty na mecz dla pilkarz przychodzisz ?
A jak nie bedziemy w pierwszej trojce to co ? przerzucisz sie na cracovie ?
Ostatnio edytowane przez Donki : 30.12.2010 o godz. 23:10.
Odpowiedz cytując