|
Chłopie tu nie chodzi o Mistrzostwo Polski , ale o to , żeby się nie skompromitować w Europie w lipcu . No teraz potrzebujemy przynajmniej jednego stopera , bramkarza , lewego obrońcę , jakiegoś pomocnika i jakiś 2 napastników najlepiej do pierwszego składu. ŻAL I Hańba.
|