Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38284
Stary 30.12.2010, 23:06
Chłopie tu nie chodzi o Mistrzostwo Polski , ale o to , żeby się nie skompromitować w Europie w lipcu . No teraz potrzebujemy przynajmniej jednego stopera , bramkarza , lewego obrońcę , jakiegoś pomocnika i jakiś 2 napastników najlepiej do pierwszego składu. ŻAL I Hańba.
Odpowiedz cytując