Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
Od: 12.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
38282
30.12.2010, 23:05
Zawsze wierzyłem, że są piłkarze którzy przynoszą pecha do klubu...niczym czarny kot(?) miałem takie przeczucie do Gorawskiego i do ... Pawełka uff dobrze, że odszedł...
Pyniu85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pyniu85
Znajdź inne posty napisane przez Pyniu85