Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38282
Stary 30.12.2010, 23:05
Zawsze wierzyłem, że są piłkarze którzy przynoszą pecha do klubu...niczym czarny kot(?) miałem takie przeczucie do Gorawskiego i do ... Pawełka uff dobrze, że odszedł...
Odpowiedz cytując