Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38265
Stary 30.12.2010, 22:56
skeba napisał(a):Wyświetl post
Plusem jest to, że już Cupiał nikogo nie sprzeda, bo nie mamy obecnie zawodników, których warto kupić.
Zostali sami rzemieślnicy, których nawet w polskiej lidze nie chcą.
Mylisz się pamiętajmy, że jest Małecki i Chavez bardzo perspektywiczny... zawsze to coś
Odpowiedz cytując