skeba napisał(a):

Plusem jest to, że już Cupiał nikogo nie sprzeda, bo nie mamy obecnie zawodników, których warto kupić.
Zostali sami rzemieślnicy, których nawet w polskiej lidze nie chcą.
|
Mylisz się pamiętajmy, że jest Małecki i Chavez bardzo perspektywiczny... zawsze to coś