Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38264
Stary 30.12.2010, 22:56
maxurd napisał(a):Wyświetl post
Ludzie co za płacz? To był ostatni moment żeby sprzedać zawodnika za w miarę sensowne pieniądze ponieważ za moment mógłby za grosze wykupić swój kontrakt i odejść do innego klubu. Piotrek grzał ławę i nic z niego nie było. Tak naprawdę zawsze pozostawał w cieniu dużo lepszego brata. Tą operację trzeba traktować jako okazję. Czekamy teraz na pomysł jak Pawła sztab zamierza zastąpić.
to zawsze jest moment zeby kogos spirzedac,marcelo bo byla super oferta,glowacki bo mu sie nalezalo,teraz brozki...tylko ze w zamian jak zwykle ochlapy,i jak basalaj nam rozpier..lil obrone tak teraz nie mamy ataku,bo dogadac to sie z nikim nie dogadamy bo za drogo...
Odpowiedz cytując