maxurd napisał(a):

|
Ludzie co za płacz? To był ostatni moment żeby sprzedać zawodnika za w miarę sensowne pieniądze ponieważ za moment mógłby za grosze wykupić swój kontrakt i odejść do innego klubu. Piotrek grzał ławę i nic z niego nie było. Tak naprawdę zawsze pozostawał w cieniu dużo lepszego brata. Tą operację trzeba traktować jako okazję. Czekamy teraz na pomysł jak Pawła sztab zamierza zastąpić.
|
to zawsze jest moment zeby kogos spirzedac,marcelo bo byla super oferta,glowacki bo mu sie nalezalo,teraz brozki...tylko ze w zamian jak zwykle ochlapy,i jak basalaj nam rozpier..lil obrone tak teraz nie mamy ataku,bo dogadac to sie z nikim nie dogadamy bo za drogo...