Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38262
Stary 30.12.2010, 22:55
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sensu kupować polskich piłkarzy po tak drakońskich cenach. Ci którzy mógłby u nas grać są stanowczo za drodzy, za te same pieniądze lepiej ściągnąć kogoś z zza granicy. Czy tak trudno to pojąć?
Skończy się na serialu pod tytułem szukamy napastnika, rozpoczynamy testy. Początek już w styczniu.
Odpowiedz cytując