Mario Nh napisał(a):

|
Nie ma sensu kupować polskich piłkarzy po tak drakońskich cenach. Ci którzy mógłby u nas grać są stanowczo za drodzy, za te same pieniądze lepiej ściągnąć kogoś z zza granicy. Czy tak trudno to pojąć?
|
Skończy się na serialu pod tytułem szukamy napastnika, rozpoczynamy testy. Początek już w styczniu.