Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38261
Stary 30.12.2010, 22:52
maxurd napisał(a):Wyświetl post
Ludzie co za płacz? To był ostatni moment żeby sprzedać zawodnika za w miarę sensowne pieniądze ponieważ za moment mógłby za grosze wykupić swój kontrakt i odejść do innego klubu. Piotrek grzał ławę i nic z niego nie było. Tak naprawdę zawsze pozostawał w cieniu dużo lepszego brata. Tą operację trzeba traktować jako okazję. Czekamy teraz na pomysł jak Pawła sztab zamierza zastąpić.
na ch.uj nam te sensowne pieniądze jak to powiedziałes , jesli uzupelniamy skład szrotem nie nadającym się do trzeciej ligi kambodżanskiej.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując