maxurd napisał(a):

|
Ludzie co za płacz? To był ostatni moment żeby sprzedać zawodnika za w miarę sensowne pieniądze ponieważ za moment mógłby za grosze wykupić swój kontrakt i odejść do innego klubu. Piotrek grzał ławę i nic z niego nie było. Tak naprawdę zawsze pozostawał w cieniu dużo lepszego brata. Tą operację trzeba traktować jako okazję. Czekamy teraz na pomysł jak Pawła sztab zamierza zastąpić.
|
na ch.uj nam te sensowne pieniądze jak to powiedziałes , jesli uzupelniamy skład szrotem nie nadającym się do trzeciej ligi kambodżanskiej.