Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38260
Stary 30.12.2010, 22:52
Plusem jest to, że już Cupiał nikogo nie sprzeda, bo nie mamy obecnie zawodników, których warto kupić.
Zostali sami rzemieślnicy, których nawet w polskiej lidze nie chcą.
Odpowiedz cytując