Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38255
Stary 30.12.2010, 22:46
Ludzie co za płacz? To był ostatni moment żeby sprzedać zawodnika za w miarę sensowne pieniądze ponieważ za moment mógłby za grosze wykupić swój kontrakt i odejść do innego klubu. Piotrek grzał ławę i nic z niego nie było. Tak naprawdę zawsze pozostawał w cieniu dużo lepszego brata. Tą operację trzeba traktować jako okazję. Czekamy teraz na pomysł jak Pawła sztab zamierza zastąpić.
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując