BRTS39 napisał(a):

Co ty teraz .......isz za przeproszeniem
Pierwsza ewidentnie zajebał niejaki Piotr Brozek.
Druga Mateusz Kowalski,
Trzecia Cała obrona została pojechana.
|
Słuchaj "ćwoku" - sam .......isz - (pisząc na twoim poziomie)
Obrona grała żenująco słabo, a Jovanic zagrał jeszcze żenująco słabiej. I tyle, stał jak koł w bramce i czekał.... Był przyspawany do linii, zresztą w każdym meczu w jakim grał zawsze jest przyspawany do linii bramkowej.