TymonPRO napisał(a):

|
Marszałek wypiłeś chyba trochę przed sylwestrem skoro wklejasz takie linki
|
A już kompletny kretyn zrobil ten filmik. Co tam że na większości z tych akcji Brożek lepiej sie zachować nie mógł.
Poszli? Spoko, przeżyjemy ale bez jaj takich jak w przypadku Głowy i Marcelo że nie przyjdzie żaden godny napastnik.