Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38248
Stary 30.12.2010, 22:41
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Marszałek wypiłeś chyba trochę przed sylwestrem skoro wklejasz takie linki
A już kompletny kretyn zrobil ten filmik. Co tam że na większości z tych akcji Brożek lepiej sie zachować nie mógł.

Poszli? Spoko, przeżyjemy ale bez jaj takich jak w przypadku Głowy i Marcelo że nie przyjdzie żaden godny napastnik.
Odpowiedz cytując