Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
 
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38246
Stary 30.12.2010, 22:40
Teraz to na pewno spadniemy do drugiej ligi, ba nawet do trzeciej, przecież u nas nikt nie potrafi podać prosto, strzelić w kierunki bramki, a obrony w ogóle nie mamy. Zamiast iść za przykładem wielkich w których cała 11 a przynajmniej 6-8 zawodników gra tam od 10 lat i wszyscy są przywiązani do swojego klubu, sprzedajemy ich mimo, że nie ma szans żeby się rozwinęli, a w ostatnim czasie nawet grają gorzej.
W ich miejsce zamiast Messiego, Ibry czy innych którzy tylko czekają żeby ubrać koszulkę z Białą Gwiazdą, szukamy zawodników wybijających się w takich ligach jak norweska czy izraelska, w ligach które przecież nie dosięgają do pięt naszej Ekstraklasie.
Co gorsza nie szukamy zawodników polskich,napastników którzy zdobyli w całej karierze mniej bramek niż nasz były środkowy obrońca Jop, pomocników którzy potrafią albo podać albo strzelić czasami, albo zastawić się przy czy razem te umiejętnosci nie występują, a chcących zarabiać na poziomie kilkuset razy przewyższających średnią krajową. Oburzające
Do tego dorzućmy, że nie mogą grać u nas Żydzi, czarni, masoni, cykliści, a cały zarząd pragnie się tylko nachapać mając kibiców w dupie.
MORAŁ:
Obudźmy się panowie, przychodzą, odchodzą, taka jest kolej rzeczy, z nimi mało zawojowaliśmy bez nich może też, a może nie.
Powód: literóweczki ;]
Ostatnio edytowane przez piotrekwrd : 30.12.2010 o godz. 22:42.
Odpowiedz cytując