Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38233
Stary 30.12.2010, 22:32
Paweł sprzedany... trudno taka wola właściciela. Widać przynajmniej wyraźnie w jaką stronę zmierza polityka klubu. To nie zależy od Nas i jakoś można się z tym pogodzić. Ale najbardziej mnie w....ia robienie kibiców w chuja, te bajki o wielkich sportowych planach Wisły. Władze naszej drużyny traktują Nas jak stado baranów, który łyknie każdą bzdurę. Jeżeli Basałaj wspomni jeszcze raz, że celem Wisły jest faza grupowa ligi mistrzów zaśmieje mu sie prosto w twarz.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując