|
Paweł sprzedany... trudno taka wola właściciela. Widać przynajmniej wyraźnie w jaką stronę zmierza polityka klubu. To nie zależy od Nas i jakoś można się z tym pogodzić. Ale najbardziej mnie w....ia robienie kibiców w chuja, te bajki o wielkich sportowych planach Wisły. Władze naszej drużyny traktują Nas jak stado baranów, który łyknie każdą bzdurę. Jeżeli Basałaj wspomni jeszcze raz, że celem Wisły jest faza grupowa ligi mistrzów zaśmieje mu sie prosto w twarz.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|