Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38229
Stary 30.12.2010, 22:30
Czytając to to czasem zastanawiam się czy jest ktoś tutaj rozumiejący i znający realia i cele piłki nożnej... Przeżywacie jak żaba okres... ja rozumiem ich cele i dlaczego to wszystko robią... ale niektórzy tutaj w ogóle uważają że bez Brożków to Wisły nie ma... przypominam że po sprzedaniu Kosy, Żurawia, Szymka i Franka też mieliśmy się stoczyć na dno... nie ma piłkarzy nie zastąpionych... są tylko kaleki z dużymi kontraktami wywindowanymi marketingowo...
Odpowiedz cytując