Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38221
Stary 30.12.2010, 22:19
Moment, zawodnikow juz mozna kontraktowac...przejda do nas w momencie otwarcia okienka, wiec nie piszcie glupot. Jak to jest, ze najpierw sie sprzedaje, a potem dopiero szuka nastepcow? W profesjonalnym klubie najpierw sprowadza sie klasowego pilkarza, a potem sie kogos sprzedaje. Jez zabezpieczenie na wypadek, gdyby nie udalo sie wzmocnic zespolu. A teraz co? Bedziemy szukac na gwalt jakiegos napastnika? Dzialania Basalaja, to czysty sabotaz. Gdzie nowi pilkarze? Juz powinno byc info, ze w styczniu przychodzi 3 nowych pilkarzy, ktorych obserwowalismy jesienia.
Odpowiedz cytując