|
Moment, zawodnikow juz mozna kontraktowac...przejda do nas w momencie otwarcia okienka, wiec nie piszcie glupot. Jak to jest, ze najpierw sie sprzedaje, a potem dopiero szuka nastepcow? W profesjonalnym klubie najpierw sprowadza sie klasowego pilkarza, a potem sie kogos sprzedaje. Jez zabezpieczenie na wypadek, gdyby nie udalo sie wzmocnic zespolu. A teraz co? Bedziemy szukac na gwalt jakiegos napastnika? Dzialania Basalaja, to czysty sabotaz. Gdzie nowi pilkarze? Juz powinno byc info, ze w styczniu przychodzi 3 nowych pilkarzy, ktorych obserwowalismy jesienia.
|