|
Jeszcze się okienko transferowe nie otworzyło, nie wiadomo kto do nas przejdzie a tutaj lament. Połowa wypowiedzi na tym forum jest tak godna pożałowania, że nie traktuję tego poważnie. To normalnie w piłce nożnej, że ktoś odchodzi a na jego miejsce przychodzi nowy. Bez tego nie ma ewentualnego awansu sportowego. Czasem, warto zrobić jeden krok w tył, by potem zrobić dwa do przodu. Paweł nigdy nie był bogiem futbolu, Piotr tym bardziej. Należy ich szanować, ale bez przesady.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|