Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7715
Stary 30.12.2010, 22:10
Dość tego miauczenia i katastroficznych wizji. Kto się nie wyspał lub nie wypił i źle się czuje z tego powodu niech swoje wizje przekieruje na ocenę sylwestra w polskich miastach. Jakie transfery na scenie. Kto zyskał kto stracił.
Odpowiedz cytując