Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38210
Stary 30.12.2010, 22:07
Czekam aż Basłaja powie że zbudował cały pion marketingu od nowa, że udoskonala politykę historyczną i że zamierza wpisać obu brać do galerii gwiazd.

Cytat:
Jakby przedłuzyli to by było tak samo. Pawełek to fajtłapa.
Zgadza się, jednak lepszy fajtłapa niż koleś który gra w siatkówkę.
Odpowiedz cytując