Czekam aż Basłaja powie że zbudował cały pion marketingu od nowa, że udoskonala politykę historyczną i że zamierza wpisać obu brać do galerii gwiazd.
Cytat:
|
Jakby przedłuzyli to by było tak samo. Pawełek to fajtłapa.
|
Zgadza się, jednak lepszy fajtłapa niż koleś który gra w siatkówkę.