Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38203
Stary 30.12.2010, 22:00
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Gratulacje Zajebiści jesteście wszyscy na czele z Basałajem kur...
Już kur... jutro to chyba razem z sTaszkiem to pójdą z łomami na stadion i będą burzyć trybuny, no bo w drużynie to już wszystko rozdu... co można było ...
....... gdzie ta moja Wisła
ja pier.... nie płacz :/
Odpowiedz cytując