Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Opętany
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
7713
30.12.2010, 21:52
Im szybciej bracia B. odejdą, tym lepiej dla Wisły.
Cytat:
Koniec Wielkiej Wisły.
Jeszcze długo nie.
Opętany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Opętany
Znajdź inne posty napisane przez Opętany