Temat
:
Wybory najładniejszej Koszykarki WISŁY CAN-PACK KRAKÓW edycja 2
Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
Od: 02.2006
Offline
#
32
30.12.2010, 21:50
chłopaki, tutaj sobie zagłosujcie (i nie, Agata Gajda nie gra we Wiśle..)
http://wislakosz.pl/index.php?option...article&id=711
Ostatnio edytowane przez FTC1899 : 30.12.2010 o godz. 21:59.
FTC1899
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FTC1899
Znajdź inne posty napisane przez FTC1899