Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 30.12.2010, 21:50
chłopaki, tutaj sobie zagłosujcie (i nie, Agata Gajda nie gra we Wiśle..)

http://wislakosz.pl/index.php?option...article&id=711
Ostatnio edytowane przez FTC1899 : 30.12.2010 o godz. 21:59.
Odpowiedz cytując