Wojtas napisał(a):

A mówią ze ludzie ksiązkek nie czytaja,a jak tak patrze to ten temat reguralnie na forum jest odswiezany 
ja teraz czytam "Gre Lwa" Nelsona Demill"a sensacja ,,polecam ,fajny humor glownego bohatera ,super sie czyta.
|
Zacząłem dzisiaj "Gre Lwa". Początek obiecujący, zobaczymy co będzie dalej.