Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 30.12.2010, 20:51
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
A mówią ze ludzie ksiązkek nie czytaja,a jak tak patrze to ten temat reguralnie na forum jest odswiezany

ja teraz czytam "Gre Lwa" Nelsona Demill"a sensacja ,,polecam ,fajny humor glownego bohatera ,super sie czyta.
Zacząłem dzisiaj "Gre Lwa". Początek obiecujący, zobaczymy co będzie dalej.
Odpowiedz cytując