Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7708
Stary 30.12.2010, 20:27
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Jakie 4 mln €? Ponoć 2!

Kresqu - co tu owijać w bawełnę. Koniec Wielkiej Wisły. Finito. Właśnie z dnia na dzień definitywnie zostaliśmy zredukowani do poziomu Śląska Wrocław. A obawiam się, że to nie koniec wyprzedaży.

Powolutku to Cupiał się wycofywał przez ostatnie 2 lata. Letnie i zimowe okienko to już ostra jazda bez trzymanki - zero ściemy. Wszystko jasne.

Cupiał zabiera łopatki, wiaderko oraz grabki i przeprowadza się do innej piaskownicy.
Ależ oczywiście, teraz nic tylko drżeć, że w tym sezonie wyprzedzi nas Cracovia. Cupiał przecież po to zatrudnił Basałaja, który sprowadził do nas (zapewne za darmochę) Valckxa i Maaskanta żeby nas mamić, a potajemnie się z tej Wisły wycofuje. W takim klubie jak Wisła nie ma czegoś takiego, że odrzucamy korzystne oferty. Przykłady ostatnie to choćby Marcelo i Głowacki. Zbyt duże pieniądze wchodzą w grę, zbyt wiele do stracenia, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że zaraz któryś może złamać nogę- i nie będzie ani pieniędzy, ani zawodnika. Wystarczy przywołać Boguskiego- reprezentacja, jeden z lepszych ligowców, można było czekać tylko na wysoką ofertę. A tu trach, kontuzja i po sprawie. Po Brożkach widać typowe objawy wypalenia, straty motywacji i chęci. Nic tej drużynie nie dają wielkiego. Same statystyki:
Piotrek Brożek: 7 meczów ligowych, w tym 4 z ławki(!!)
Paweł Brożek: 13 meczów ligowych (1 z ławki w 85 minucie), 6 bramek (w tym 2 z karnych), 2 asysty.
Z pewnością są to gracze do zastąpienia. Oczywiście nie ma wątpliwości, że Piotrek a przede wszystkim Paweł to jak na nasze warunki są/byli (raczej to drugie) zawodnicy wręcz wybitni. Ale czas nie oglądać się w przeszłość i znaleźć zawodników, którzy będą błyszczeć i walczyć. Niektórzy Pawła dzielą na 2 okresy- przed kontuzją i po kontuzji. Ja zupełnie inaczej- przed możliwym transferem do Fulham i po fiasku tych rozmów.
Odpowiedz cytując