Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38148
Stary 30.12.2010, 20:19
AYALA napisał(a):Wyświetl post
wszytsko przez dyzme Smude, nagle sobie przypomniał o Pawle powołał go na towarzyski mecz z Bośnią w Turcji i Broziu strzelił dwa gole i przyszła oferta z Trabzonu.
Obserwowali ich od lat, a nie paru dni. Jeśli ktoś mówi, że Brożki to mierne grajki to w mojej opini moze puknąć sie w baniak...moze na rozum pomoze. Jeszcze zatęsknimy, zwłaszcza za Pawłem..

Nadzieją Wisły ma być niejaki Rios, gosc ktory bodajze przez 4 lata gry strzelil 4 czy 5 bramek. Snajper pełną gębą.
Odpowiedz cytując