AYALA napisał(a):

|
wszytsko przez dyzme Smude, nagle sobie przypomniał o Pawle powołał go na towarzyski mecz z Bośnią w Turcji i Broziu strzelił dwa gole i przyszła oferta z Trabzonu.
|
Obserwowali ich od lat, a nie paru dni. Jeśli ktoś mówi, że Brożki to mierne grajki to w mojej opini moze puknąć sie w baniak...moze na rozum pomoze. Jeszcze zatęsknimy, zwłaszcza za Pawłem..
Nadzieją Wisły ma być niejaki Rios, gosc ktory bodajze przez 4 lata gry strzelil 4 czy 5 bramek. Snajper pełną gębą.